ЗЗК: ВІД ПАТОФІЗІОЛОГІЇ ДО ПЕРСОНАЛІЗОВАНОЇ МЕДИЦИНИ

15.05.2019

29-30 березня 2019 в Оксфорді (Велика Британія) пройшов 214-й Фальк Симпозіум, присвячений питанням діагностики та лікування пацієнтів з запальними захворюваннями кишківника «ЗЗК: від патофізіології до персоналізованої медицини».

Симпозіум проходив в одному з найстаріших вищих навчальних закладів у світі - Оксфордському університеті. Для участі на Симпозіумі з доповідями були запрошені провідні світові вчені в області гастроентерології, щоб представити і обговорити свої останні спостереження і висновки щодо патофізіології та терапії запальних захворювань кішкивника.

Симпозіум 214 «ЗЗК: від патофізіології до персоналізованої медицини» був спрямований на пошук нового розуміння складної патофізіології запальних захворювань кішкивника. У першій частині Симпозіуму обговорювалася роль генетичних факторів і факторів навколишнього середовища, а також нові концепції впливу мікробіоти, і організму в цілому, на розвиток і хронізацію хвороби.

Особливу увагу було приділено поєднанню ролі мікробіоти і клітин організму господаря, а також значенням функції імунної системи в хронічному запаленні кишківника. На думку організаторів і доповідачів Симпозіуму, більш глибоке розуміння патофізіології ЗЗК дозволить знайти підходи до нових терапевтичним стратегій.

На Симпозіумі обговорювалася роль і нових, і вже добре відомих препаратів, а також концепції та показники для індивідуалізованих терапевтичних підходів до персоналізованої медицини при ЗЗК.

Традиційно, молоді дослідники представляли власні наукові дані у вигляді стендових доповідей з можливістю обговорення результатів з провідними світовими експертами у вивченні захворювань кишківника. Чотири кращих стендових доповіді були відзначені нагородами Фонду Фальк, і автори мали змогу представити свої роботи у вигляді усних презентацій в науковій програмі Симпозіуму поряд з іменитими вченими.

 

Запитати

To prevent automated spam submissions leave this field empty.