Про нас

Фармаконагляд

Фармаконагляд та система забезпечення якості

Пріоритетом діяльності компанії “Альпен Фарма” є турбота про здоров’я пацієнтів. Саме тому збір інформації, пов’язаної з безпекою та ефективністю лікарських препаратів компанії – важлива частина нашої роботи. Для досягнення цієї мети в Представництві компанії «Альпен Фарма» в Україні створено систему фармаконагляду та забезпечення якості.

Для максимально ефективної роботи по Вашим зверненням, включаючи можливість комунікації наших співробітників з Вами, надання зворотного зв’язку і прийняття екстрених заходів відносно продукта, просимо надавати мінімально необхідну контактну інформацію: ім’я і канал комунікації (телефон, адреса електронної пошти).

Звертаємо Вашу увагу, що будь-які персональні дані розглядаються як конфіденційна інформація і підлягають розголошенню тільки відповідно до чинного в країні законодавства.

 

Якщо Ви хочете повідомити про виникнення побічних реакцій і / або про відсутність ефективності при застосуванні препаратів компанії «Альпен Фарма», будь ласка, повідомте необхідну інформацію на e-mail. 

Pharmacovigilance-UA@alpenpharma.com.

 

Якщо Ви маєте інформацію стосовно якості продуктів компанії, будь ласка, повідомте на e-mail. 

svitlana.yakymenko@alpenpharma.com

yurii.pohrebniak@alpenpharma.com