Про нас

Альпен Фарма в Україні

Історія компанії “Альпен Фарма АГ” в Україні розпочалася в 2007 році з відкриття представництва в місті Києві. Прагнучи бути ближче до пацієнтів і з метою підвищення доступності всього спектра продукції свого портфеля, представництво компанії «Альпен Фарма АГ» в Україні організувало регіональні підрозділи в економічно важливих регіонах країни – Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, Івано-Франківську.

 
Численний штат співробітників компанії на 70% складається з медичних представників – колективу професіоналів з ​​медичною освітою, активно працюючого в усіх областях України з лікарями різних спеціальностей: педіатрами, терапевтами, алергологами, дерматологами, гінекологами, ЛОРами, гастроентерологами, реаніматологами, хірургами, урологами, сімейними лікарями та ін., а також з провізорами та фармацевтами аптечних установ.

 

 

На сьогодні Представництво «Альпен Фарма АГ» в Україні успішно вирішує поставлені перед ним завдання, розвивається, відкриває нові перспективи.

 

Портфель препаратів компанії поповнюється з року в рік і нараховує велику кількість лікарських засобів, які задовольняють потреби широкого кола пацієнтів і лікарів різних спеціальностей.

 

uk_in_uk_2_1.jpg

 

Представництво «Альпен Фарма АГ» в Україні успішно співпрацює з медичними та лікувально-профілактичними установами, практичними лікарями, провізорами та пацієнтами; активно підтримує проведення науково-практичних конференцій і семінарів, що сприяють обміну досвідом, а також освітні програми з підвищення кваліфікації лікарів.

 

Ми пишаємося багаторічним співробітництвом з Національним медичним університетом, Національним фармацевтичним університетом, Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Харківською медичною академією післядипломної освіти, Запорізькою медичною академією післядипломної освіти, іншими медичними університетами, інститутами та академіями, спеціалізованим Центром «МІКСТ» («Медичні, Інформаційні, Консалтингові та Сервісні Технології»), з багатьма клінічними та освітніми установами.

 

Потреби пацієнтів завжди були й залишаються пріоритетом для наших співробітників, саме тому Представництво «Альпен Фарма АГ» піклується про якість та безпеку застосування наших препаратів. З цією метою в Представництві створена система фармаконагляду для спостереження за появою можливих побічних реакцій.