Про нас

Місія та цінності

Компанія “Альпен Фарма АГ” – стабільна, соціально-відповідальна й етична компанія, яка несе суспільству інноваційні методи лікування та профілактики хвороб.
Діяльність нашої компанії спрямована на підтримку та збереження краси й здоров’я, а також поліпшення якості життя багатьох мільйонів людей нашої планети.

 

Компанія “Альпен Фарма АГ” приділяє значну увагу роботі з медичними та лікувально-профілактичними установами, практичними лікарями, провізорами та споживачами фармацевтичної продукції; активно підтримує проведення науково-практичних конференцій і семінарів, що сприяють обміну досвідом, а також освітні програми з підвищення кваліфікації лікарів.

 

Компанія “Альпен Фарма АГ” є ініціатором та реалізатором багатьох медико-соціальних програм, спрямованих на підтримання та поліпшення якості здоров’я жителів планети: “Здорове дитинство – здорова нація”, “Життя без рубців”, “Я особлива” та ін.

 

“In the name of health!” (“В ім’я здоров’я!”) – благородна місія компанії “Альпен Фарма”, яка визначає всю нашу діяльність.

 

Наші цінності

 

Пріоритетом для кожної людини, що працює в області лікарського забезпечення, в кінцевому підсумку є пацієнт. Тому наш професіоналізм, відповідальність за ефективність і безпеку препаратів допомагають у наданні якісного лікарського обслуговування всіх і кожного, роблять людей здоровішими, а світ кращим.

 

Ми прагнемо виправдати очікування та задовольнити потреби кожного клієнта “Алпен Фарма”: пацієнта, лікаря, фармацевта – вони – наша головна ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

 

Представляючи препарати, ефективність і безпека яких доведена багаторічним успішним досвідом застосування мільйонами пацієнтів в десятках країн світу, ми визначаємо нашу основну цінність ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ.