Прес-центр

Жовтень–грудень 2017, цикл лекцій головного дитячого інфекціоніста України С. О. Крамарєва «ГРИП 2017. Екстрена профілактика і лікування»

6.11.2017

 

Чи буде спалах грипу в 2017 році?

– Так, у другій половині листопада 2017, – прогнозують провідні фахівці.

 

Як же захистити себе і своїх близьких від грипу? З жовтня по грудень 2017 по всій території країни головний дитячий інфекціоніст України С. О. Крамарєв проводить цикл лекцій: «ГРИП 2017. Екстрена профілактика і лікування». В рамках цього проекту буде охоплено 22 обласних міста України, проведено 17 конференцій, 8 телемостів для педіатрів, сімейних лікарів і терапевтів.

 

Активну участь в програмах по захисту населення від грипу приймає компанія «Alpen Pharma AG». Ось уже понад 5 років щорічно перед початком епідсезону в рамках соціальної програми «В ім'я здоров'я! Захисти себе і свою сім'ю!» фахівці декретованих груп (лікарі, провізори і фармацевти) отримують підтримку від компанії «Alpen Pharma AG». Адже медики і працівники аптек набагато більш схильні до ризику захворіти, ніж представники інших професій. За цей час 15 000 чоловік вищеназваних спеціальностей по всій території України отримали з профілактичною метою препарат Інфлюцид*.

 

В результаті одного з досліджень було встановлено, що місячний профілактичний прийом Інфлюциду сприяє зниженню частоти захворювання на грип та ГРВІ протягом 3 (!) місяців і дозволяє захистити від захворювання на грип та ГРВІ 86,7 % (!) з числа тих, хто пройшов профілактичний курс1. Разом кожен досягне більшого!

 

Інфлюцид – екстрена профілактика і лікування грипу та ГРВІ!

 

1 С. О.  Моккія-Сербіна, Можливості застосування Інфлюциду для класичної профілактики ГРВІ // ПАГ. – 2009. – № 6.

* Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтесь із лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інфлюцид таблетки: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6740/01/01; Інфлюцид розчин 30 мл: виробник DHU Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина), р. с. № UA/6740/02/01.

 

Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я

 

 

 

Запитати

To prevent automated spam submissions leave this field empty.