Прес-центр

Стали відомі імена трьох найкращих фармацевтів 2018 року

17.07.2018

13–14 липня 2018 року в Києві відбувся черговий фінал щорічного Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року», на якому було визначено переможців. Ними стали: Юлія Данівська, Юлія Граблюк та Олена Климчук. До своєї перемоги вони йшли цілий рік.

 

Традиційний конкурс «Фармацевт року», заснований 2011 року, ушосте провів навчальний центр «Медичні інформаційні консалтингові сервісні технології» («МІКСТ») під егідою Представництва «Alpen Pharma AG» в Україні. Майже дві тисячі фармацевтів з 25 аптечних мереж, які працюють в Україні, подали заявки на участь ще минулого літа. За цей рік учасники конкурсу, навчаючись онлайн на сайті центру «МІКСТ», успішно пройшли щотижневі та щомісячні тестування, взяли участь в очних тренінгах із циклу «Мистецтво аптечного продажу», а також довели свою майстерність застосовуючи отримані знання на практиці. Відтак, за підсумком отриманих протягом року балів, у фінал конкурсу вийшли кращі з кращих – 25 фармацевтів із 11 аптечних мереж. Вони і продовжили боротьбу за звання кращого фармацевта 2018 року.  

Троє переможців Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року» були визначені під-час фінальної частини конкурсу – тестування з фармацевтичної опіки при різних нозологіях.

 

На святковій церемонії нагородження дипломи отримали:

1 місце: Юлія Володимирівна Данівська (аптечна мережа «Істок Плюс», м. Запоріжжя);

 

2 місце: Юлія Ігорівна Граблюк (аптечна мережа «Декада – 2000», м. Трускавець);

 

3 місце: Олена Вікторівна Климчук (аптечна мережа «Медобори Фарм», м. Кам’янець-Подільський).

 

Увага!

Прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Фармацевт року 2019» відкритий. Запрошуємо до участі аптечні мережі та фармацевтів, які прагнуть нових знань та підвищення особистих та професійних якостей.

Подати заявку на участь, а також дізнатися про умови участі у проекті можна за телефоном: 050-385-18-85 або надіславши листа на електрону пошту сайту центру "МІКСТ" — info.micst@ukr.net.

Приєднуйтеся. Успіх обирає сміливих!

Запитати

To prevent automated spam submissions leave this field empty.