Прес-центр

Результати пробігу під каштанами

06.06.2019

 

У науково – практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України була проведена прес-конференція пробігу «Під каштанами», де організатор заходу Ірина Кузнєцова поділилися результатами акції. 27 пробіг під каштанами виявився рекордним за всіма показниками:

• У пробігу було зареєстровано 20 745 учасників;

• Приймало участь 600 корпоративних команд;

• В результаті Центру кардіології та Кардіохірургії було передано 2 800 000 грн.;

• Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова – 100 000 грн.;

• Фонду «Happy Pow» для притулків для тварин – 35 600 грн.;

• 150 волонтерів і понад 50 фотографів забезпечували проведення заходу.

 

До участі традиційно приєдналася команда «Здійснення мрії» (400 осіб) – діти, яких прооперували в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії, а також співробітники клініки. Колишній пацієнт Центру, Данила Войцехович, якого прооперували 8 квітня, вже зараз веде повноцінний спосіб життя і став переможцем «Пробігу в ходунках».

 

Після прес-конференції організатори висловили подяку всім партнерам і командам, які брали участь у заході. Особливу увагу Ірина Кузнєцова, президент благодійного фонду «Пробіг під каштанами», приділила команді «ІСЛА» компанії Альпен Фарма АГ. Вона підкреслила, що саме Ісла допомогла повернути втрачений через велике навантаження під час заходу голос!

 

«27-й «Пробіг під каштанами» і його результати – це новий рекорд, це символ того, що українці можуть об’єднатися заради благородної мети. Ми вдячні всім учасникам та партнерам за підтримку нашого заходу, який, сподіваюся, в наступному році стане ще більш масштабним» – сказала Ірина Кузнєцова.

 

Ми працюємо в ім’я здоров’я! Тому участь команди Альпен Фарма АГ в таких спортивно-благодійних заходах стане доброю традицією!