Прес-центр

ПРОСПАН – 15 років в Україні – 15 років турботи про Вас

19.10.2017

          6 жовтня 2017 року в місті Київ у Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню 15-річчя препаратів Проспан і Трахісан в Україні.

          З вдячністю за безмежну довіру і використання у своїй щоденній практиці улюблених препаратів – Проспан, Трахісан, Ісла Мінт, Ісла Моос та Тирозур, на свято були запрошені численні друзі і однодумці компаній Engelhard та Alpen Pharma – провідні науковці, лікарі, провізори та фармацевти.

          Програма, яка була підготовлена з великою турботою та любов’ю, стала незабутньою подією для кожного гостя. Зустріч з цікавими людьми, спілкування з колегами з Німеччини, Грузії та України, нагородження номінантів цінними подарунками, нескінченні та приємні сюрпризи, щирі привітання через телеміст від колег з найвіддаленіших куточків земної кулі, емоційна фотосесія з мімами – це лише частина калейдоскопу подій, які відбулися в цей надзвичайно святковий день.

          Та найбільш яскраві емоції у всіх викликав феєричний виступ ексклюзивного гостя заходу – Ольги Полякової. Її нестримна та шалена енергетика захопила всіх. Зал підспівував та танцював. В очах кожного світилася радість.

          Такі свята єднають. Вони сповнюють енергією, дарують натхнення та сили. Без сумніву, такого запалу цілком вистачить до наступної грандіозної, урочистої події від компаній Engelhard та Alpen Pharma!

 

Фотоогляд Ви можете переглянути за посиланням нижче:

15th_prospan_in_ukraine_sound_1.mp4