Прес-центр

Мультидисциплінарний погляд на питання лікування ФГІР у дітей

13.11.2018

На протязі жовтня, компанія Альпен Фарма АГ провела цикл наукових конференцій у 5 крупних містах України. Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесса.

Головною темою заходів були:

«ФІЗІОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ГАСТРОІНТЕСТІНАЛЬНИХ РОЗЛАДІВ»

Головною особливістю заходів був склад доповідачів які допомогли розібратись в проблемі ФГІР у дітей:

Бекетова Г.В. – доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України. Голова асоціації педіатрів Києва. Член правління Всеукраїнської асоціації дитячих гастроентерологів і нутриціологів, член Всесвітнього Европейського та Українського клубу панкреатитів. Завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П. Л. Шупика.

 

Галина Володимирівна розібрала, на прикладі клінічного випадку, як лікар педіатр діагностує проблему ФГІР, з якими проблемами стикається.

 

Мозгова Г.П. – доктор медичних наук, професор  Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, завідувач кафедри практичної психології та психосоматики.

 

Галина Петрівна, допомогла розібратись в проблемі формування ФГІР у дітей, з точки зору клінічного дитячого психолога. Чому формуються ФГІР? Які психологічні фактори сприяють формуванню ФГІР? Та яким чином, лікарі можуть впливати на процес формування ФГІР.

 

Бездетко Н.В. – доктор медичних наук, професор кафедри фармакоекономіки.

 

Наталя Володимирівна, з точки зору клінічного фармаколога, допомагала  визначитись з оптимальними методами терапії ФГІР, як на симптоматичному так і на патогенетичному рівнях.

 

Як висновок даних наукових зустрічей, доповідачі прийшли к висновку, що Гастритол є оптимальним вибором в лікуванні ФГІР у дітей, оскільки:

  • Впливає на симптоматичну картину,
  • Діє на патогенез захворювання,
  • Має багато досліджень, які підтверджують його ефективність в лікуванні дітей с патологіями ШКТ,
  • Має високий профіль безпеки застосування в педіатричній практиці.

 

Завдяки такому мультидисциплінарному підходу лікарі змогли розібратись в проблемі ФГІР у дітей, причині його виникнення та шляхах лікування, з точки зору педіатра, психолога та клінічного фармаколога.