МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ПІДХОДИ ДО ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ДИТЯЧИХ ХВОРОБ

15.05.2019

18 квітня 2019 року Асоціація педіатрів України, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Департамент охорони здоров'я за підтримки компанії Альпен Фарма АГ на базі Дитячої клінічної лікарні №7 м. Києва провели конференцію з міжнародною участю на тему «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб»

 

На конференції були підняті різні питання про підтримку якісного лікування дітей. Про те, з якими проблемами звертаються батьки в період з квітня по серпень місяць, а саме в період підготовки дітей до походу в дитячий колектив. Доповідь, що оживила аудиторію стосувалася саме своєчасної адаптації дитини до сучасних умов життя «Цифрові технології - Радіти чи засмучуватися?»

 

Спікер пояснив, що тривале занурення в цифровий світ викликає особливий вид  перевтоми у дітей: через кілька годин перебування в мережі дитина починає помилятися, перед виходом з мережі - відчуває втому, роздратованість. Це нова форма стресу, яку назвали ТЕХНОГЕННЕ ВИСНАЖЕННЯ МОЗОКУ.

 

В ході конференції було обговорено використання препарату Кіндінорм Н для стимулювання пам'яті і концентрації уваги таких дітей, а також для корекції порушення поведінки і сну, які виникли в результаті непомірного використання гаджетів.

Більше інформації про препарат Кіндінорм Н можна прочитати за посиланням: http://www.kindinorm.ua/uk/

 

Запитати

To prevent automated spam submissions leave this field empty.