Прес-центр

Інновації і традиції збагачують і ведуть вперед компанію Альпен Фарма АГ!

13.02.2019

В кінці січня 2019 року відбувся традиційний зимовий воркшоп для топ-менеджерів компанії Альпен Фарма АГ. Цього разу наших співробітників приймала гостинна Грузія!

Всі 4 дні тімбілдінга були дуже наповненими! На конференціях та тренінгах колеги компанії Альпен Фарма АГ мали можливість ознайомитися з інноваційними програмами, покликаними раціоналізувати і об'єднати робочий процес, пройшли навчання по роботі і плануванню в нових програмах, а також поділилися успішним досвідом впровадження в роботу унікальних маркетингових ідей.

Після такої насиченої та плідної діяльності справжнім подарунком стали екскурсії в саме серце Кахетії, під час яких учасники воркшопу змогли зануритися в дивовижну атмосферу Алазанської долини, і збагатитися інтелектуально і духовно. Вони відвідали старовинний монастир Бодбе, відомий на всю Грузію завдяки Святій Ніно, яка провела останні роки життя саме в цьому святому місці і прогулялися затишними вуличками міста Сігнахі.

 

Безумовно, подібні яскраві враження і позитивні емоції сприяють об'єднанню і роблять компанію Альпен Фарма АГ ще успішніше і сильніше, а її співробітників надихають на досягнення нових висот!

Запитати

To prevent automated spam submissions leave this field empty.