Прес-центр

Цинабсин та Клімактоплан – вибір українців!

28.10.2020

Підбито підсумки всеукраїнського національного голосування проекту Українська народна премія 2020. Споживачі віддавали свої голоси за найкращі товари і послуги, представлені на українському ринку.

Цей конкурс є індикатором довіри споживачів, який стимулює виробників до вдосконалення і постійного розвитку.

 

За результатами народного голосування нагороду отримали 2 препарати, що представлені на ринку України компанією Alpen Pharma AG.

 

У номінації «Препарат від нежитю» кращим на думку українців в 2020 році став препарат Цинабсин (Cinnabsin R). Цинабсин ось уже понад півстоліття застосовується для лікування гострих і хронічних запалень придаткових пазух носа (синуситів). Його склад підібраний таким чином, щоб допомогти носу впоратися з недугом.

 

Кращим в номінації «Препарат для лікування гормональних порушень у жінок» був визнаний препарат Клімактоплан (Klimaktoplan R). Клімактоплан – німецький натуральний негормональний препарат, до складу якого входять 4 компоненти, що доповнюють і підсилюють дію один одного.

Компанія Alpen Pharma AG щаслива отримати таку високу оцінку від українців. Це надихає нас представляти на ринок України ще більше натуральних і якісних препаратів, які допоможуть зберегти здоров’я.

 

Ми працюємо для вас!

Alpen Pharma AG. В ім’я здоров’я!

 

* Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням, будь ласка, ознайомтеся з інструкцією і проконсультуйтеся з лікарем.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!