Партнерство

Ми відкриті для партнерства

Альпен Фарма – міжнародна компанія, представництва якої працюють в багатьох країнах світу. Завдяки цій гнучкій структурі, ми завжди відкриті для партнерів. Це створює умови для довгострокового та плідного співробітництва. Індивідуальний підхід до співпраці дозволяє розвивати взаємовигідні відносини з кожним з партнерів.

 

in_uk_1.jpg

 

Наш стратегічний пріоритет

 

Ми знаємо, що багато гарних ідей можуть прийти ззовні, саме тому співпраця з іншими компаніями, організаціями та дослідницькими центрами є фундаментальною частиною нашої бізнес-стратегії. Партнерство та розвиток інноваційних підходів – наш стратегічний пріоритет.

 

in_uk_2.jpg

 

Переваги партнерства з нами

 

Партнерство з Альпен Фарма дозволяє вам отримати досвід:

  • глобальної співпраці;
  • відкриття та розвитку нових ринків, бізнес-напрямків;
  • науково-клінічних досліджень;
  • інноваційних рішень.

 

Співпрацюючи з нами, Ви зможете скористатися експертною підтримкою наших регіональних команд. За допомогою наших співробітників Ваші продукти зможуть бути представлені на нових перспективних ринках у різних країнах світу. Ми надаємо весь спектр послуг із супроводу ваших ідей та продуктів на всіх бізнес-етапах.

 

in_uk_3.jpg

 

Наша мета

 

Ми зацікавлені в потенційних можливостях співпраці у найрізноманітніших галузях фармацевтики та пара фармацевтики. Наша мета полягає в залученні можливостей, досвіду та ресурсів один одного для більш ефективного задоволення потреб пацієнтів.

 

Дізнайтеся більше про наші можливості розвитку бізнесу.