Прес-центр

III НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ: ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ

20.06.2019

 

07-08.06.2019 в Києві завершив роботу III Національний Конгрес З Міжнародною Участю: Планування Сім’ї Та Збереження Репродуктивного Здоров’я Нації.

Конгрес проведено під керівництвом член-кореспондента НАМН України, д.мед.н., професора Т.Ф. Татарчук , яка підсумувала сучасні підходи до лікування ЗЗОМТ, зокрема із застосуванням протизапальних властивостей Дістрептази.

Наукова програма була дуже насичена. Велика секція присвячена запитанням якості життя та репродуктивному здоров’ю жінок з ендометріозом. Проф. Томас Ромер розповів про вибір тактики ведення ендометріозу.

Окремо Т.Ф. Татарчук та Евальд Бошитч, голова KLIMAX Menopause and Osteoporosis Clinic, Відень, зупинилися на репродуктивному здоров`ї жінки в віковому аспекті, приділили увагу менопаузальній гормональній терапії у світлі нових даних.

Другий день конференції, присвячений акушерському  та гінекологічному моніторингу, були освітлені новини EMAS 2019.

Великий інтерес викликала доповідь д.мед.н. Л.В. Калугіної, яка зупинилась на лікуванні поліпів ендометрію за клінічними рекомендаціями з індивідуальним підходом, зокрема на застосуванні Дістрептази в ранньому післяопераційному періоді для зниження больового симптому, за рахунок ліквідування запалення, запобігання розвитку гематометри та, в подальшому, рецидиву основного захворювання.