Про нас

Фармаконагляд

Місією компанії є турбота про здоров’я кожної людини. Саме тому збір інформації, пов’язаної з безпекою, ефективністю та якістю лікарських препаратів та медичних виробів компанії – важлива частина нашої роботи. Для досягнення цієї мети створена система забезпечення якості та фармаконагляду, яка дозволяє нам вчасно виявляти небажані явища\відсутність ефективності лікарських засобів та медичних виробів.

Якщо Ви хочете повідомити про небажане явище\відсутність ефективності або проблем з якістю під час застосування нашого препарату або медичного виробу, Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас спосіб повідомлення:

 1. За телефонами: +38 050 443 43 62
 2. По електронній пошті: pharmacovigilance@alpenpharma.com

Про що Ви можете повідомити:

 1. Побічна реакція – будь-який небажаний і непередбачуваний прояв, симптом або захворювання, яке збігається за часом з прийомом лікарського засобу, незалежно від того, пов’язано це з прийомом лікарського засобу чи ні.
 2. Неправильне застосування – навмисне та неналежне застосування лікарського засобу, яке не відповідає схваленому в інструкціях з медичного застосування.
 3. Використання по незареєстрованим показанням- ситуації в яких лікарський засіб навмисно використовується не у відповідності з інструкцією для медичного застосування.
 4. Зловживання – постійне або нерегулярне, умисне надмірне використання лікарських засобів, яке супроводжується шкідливими фізичними або психологічними ефектами.
 5. Відсутність ефективності- неможливість отримати передбачувану фармакологічну дію в рамках затверджених показань. Приклад для вакцин: Виникнення захворювання у пацієнта для профілактики якого проводилася вакцинація.
 6. Вплив під час професійної діяльності – вплив лікарського засобу, дії якого зазнала людина в результаті виконання діяльності як професійного характеру, так і не пов’язаного з професійною діяльністю.
 7.  Передозування – застосування лікарського засобу за один прийом або протягом дня у кількості, яка перевищує рекомендовану максимальну добову дозу відповідно до схваленої інструкції з медичне застосування. Враховується також кумулятивний ефект, пов’язаний з передозуванням.
 8. Непередбачений сприятливий ефект- будь-який непередбачений сприятливий ефект, що виник після використання лікарського засобу та привів до одужання або до поліпшення перебігу захворювання або симптомів, що не було очікуваним, або не було ідентифіковано в дослідженнях.
 9. Медична помилка – посилається на будь-яку ненавмисну помилку лікаря, пацієнта і споживача при призначенні, приготуванні або введенні лікарських засобів
 10. Підозрювана передача інфекції – передача інфекції через лікарський засіб пов’язана або не пов’язана з побічним явищем.
 11. Вплив в період вагітності або годування груддю – будь-який засіб, прийнятий в період вагітності або годування груддю. Вплив засобу може початися навіть перед вагітністю, наприклад під час контрацепції матір’ю або батьком, або прийом лікарського засобу батьком під час зачаття.

Якщо у Вас є питання і / або скарги щодо якості продуктів, будь ласка, повідомте на електронну пошту: quality.ua@alpenpharma.com

Вся інформація, яку Ви надаєте, є конфіденційною і не підлягає розголошенню за винятком випадків, передбачених законодавством.