Стали відомі імена трьох найкращих фармацевтів 2018 року

17.07.2018

13-14 липня у Києві відбувся черговий фінал щорічного Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року» із визначенням переможців. Ними стали: Юлія Данівська, Юлія Граблюк та Олена Климчук. До своєї перемоги вони йшли цілий рік.

 

Традиційний конкурс «Фармацевт року», заснований у 2011 році, ушосте провів навчальний центр «Медичні інформаційні консалтингові сервісні технології» («МІКСТ») під егідою Представництва «Alpen Pharma AG» в Україні. Майже дві тисячі фармацевтів з 25 аптечних мереж, які працюють в Україні, подали заявки на участь ще минулого літа. За цей рік учасники конкурсу, навчаючись онлайн на сайті центру «МІКСТ», успішно пройшли щотижневі та щомісячні тестування, взяли участь в очних тренінгах із циклу «Мистецтво аптечного продажу», а також довели свою майстерність застосовуючи отримані знання на практиці. Відтак, за підсумком отриманих протягом року балів, у фінал конкурсу пройшли кращі із кращих – 25 фармацевтів із 11 аптечних мереж. Вони і продовжили боротьбу за звання кращого фармацевта 2018 року.  

Троє переможців Всеукраїнського конкурсу «Фармацевт року» були визначені під-час фінальної частини конкурсу – тестування з фармацевтичної опіки при різних нозологіях.

 

На святковій церемонії нагородження дипломи вручили:

1 місце: Юлія Володимирівна Данівська (аптечна мережа «Істок Плюс», м.Запоріжжя);

 

2 місце: Юлія Ігорівна Граблюк (аптечна мережа «Декада – 2000», м.Трускавець);

 

3 місце: Олена Вікторівна Климчук Граблюк (аптечна мережа «Медобори Фарм – 2000», м. Кам’янець-Подільський).

 

Увага!

Прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Фармацевт року-2019» відкритий. Подати анкету можна до 1 вересня 2018 року. Запрошуємо до участі аптечні мережі та фармацевтів, які прагнуть до нових знань та підвищити особисті та професійні якості.

Деталі про умови участі у проекті можна дізнатися за телефоном: 050-385-18-85.

Приєднуйтеся. Успіх обирає сміливих!