Прес-центр

Міжнародна телеконференція “Лікування кашлю з позиції доказової медицини”

24.10.2016

20 жовтня 2016 р. відбувся науково-практичний телеміст з міжнародною участю «Лікування кашлю з позиції доказової медицини. Прості відповіді на складні питання». Спеціалісти з 11 міст – Бонн, Тбілісі, Мінськ, Кишинів, Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ – змогли прийняти активну участь у цьому науково-практичному заході. Після урочистого привітання, були заслухані доповіді:

  • «Hedera Helix (оригінальний сухий екстракт листя плюща EA575): механізм дії доведений на клітинному і молекулярному рівнях».

Доповідач: Ханс Хаберляйн, професор кафедри клітинної біології і молекулярних досліджень лікарських засобів, Університет біохімії і молекулярної біології (Бонн, Німеччина).

  • «Кашель у дітей: лікувати чи не лікувати?»

Доповідач: Іване Чхаїдзе, професор, завідувач департаменту педіатрії Тбіліського державного медичного університету, Клінічний директор центральної дитячої лікарні м. Тбілісі, Голова правління Грузинської респіраторної асоціації (Тбілісі, Грузія).

  • «Місце муколітиків у лікуванні дітей з бронхообструкцією»

Доповідач: Тетяна Уманець, д. мед. наук, Головний дитячий алерголог МОЗ України, Провідний науковий співробітник відділення проблем алергії та імунореабілітації дітей, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» (Київ, Україна).

Всі доповіді без виключення викликали у аудиторії жвавий інтерес, тому спеціально був відведений час для їх обговорення та дискусії. Спеціалісти з різних країн змогли в режимі онлайн ставити хвилюючі їх запитання, та одразу ж отримувати на них кваліфіковані відповіді, засновані на міжнародному досвіді. Безумовно, кожен учасник телеконференції отримав нову цікаву і безцінну інформацію, яку з успіхом зможе щоденно застосовувати на практиці у своїй професійній діяльності. Кожен з лікарів отримав Сертифікат про участь у конференції. Очевидно, що використання сучасних засобів комунікації, залучення зарубіжних фахівців в режимі реального часу дозволяє проводити профільні конференції на якісно новому рівні, що було відзначено всіма учасниками телемосту без винятку.